Wygraj Thermomix

16 lipca 2020 , , ,

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” na tegoroczny sezon wakacyjny przygotowała specjalne niespodzianki dla fanów swoich produktów. Rozpoczyna się wyjątkowy konkurs pełen kulinarnych doznań! Wystarczy przygotować specjalną, pełną smaku potrawę, podzielić się z innymi swoim przepisem i… wygrać Thermomix oraz inne atrakcyjne nagrody!

Jesteś fanem tradycyjnych receptur, a przepis na Twoje ulubione danie jest w rodzinie od pokoleń? A może lubisz eksperymentować w kuchni i samodzielnie wymyślać kreatywne potrawy? Niezależnie od tego jaka jest odpowiedź – to konkurs dla Ciebie! Zaskocz wszystkich ciekawym przepisem, w którym wykorzystasz produkty WSP „Społem” i weź udział w konkursie kulinarnym. Można w nim zdobyć cenne nagrody!

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

1. Kup dowolny produkt lub produkty WSP „Społem” i zachowaj paragon.

2. W komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u Majonezu Kieleckiego (www.facebook.com/majonezkielecki/) zamieść przepis na dowolne danie z wykorzystaniem produktu lub produktów WSP „Społem”.

Zwycięzca konkursu otrzyma Thermomix TM6 o wartości 5 395 zł!

Ale to nie wszystko! Autorzy najciekawszych przepisów mają szansę otrzymać aż 35 nagród pocieszenia w postaci zestawów produktów WSP „Społem” w opakowaniach plastikowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2020 roku do godziny 23:59.