Postaw talerz na święta

18 grudnia 2019 , , , ,

To już trzecia edycja inicjatywy „Postaw talerz na święta”, realizowanej przez markę Ambition. Dzięki temu partnerstwu aż 12 Banków Żywności otrzyma środki na organizację spotkań wigilijnych dla osób korzystających z pomocy żywnościowej.


Foto: materiał prasowy

Marka Ambition już po raz trzeci pomaga Bankom Żywności w intensywnym, świątecznym czasie, w ramach kampanii „Postaw talerz na święta”. Celem akcji jest wsparcie działalności Banków Żywności poprzez przekazanie im 1% ze sprzedaży produktów marki Ambition w sklepie Dajar.pl oraz sklepach Dajar Home&Garden w okresie 9-23 grudnia.

Dzięki ubiegłorocznej akcji podopieczni 10 Banków w całej Polsce mogli zasiąść do wigilijnego stołu i cieszyć się świątecznymi potrawami w radosnym gronie. Za sprawą zebranych do tej pory środków, w spotkaniach będzie mogło uczestniczyć nawet ponad 3 tysiące osób.

W tym roku wstępnie udział zadeklarowało już 12 Banków Żywności. Cieszymy się, że akcja zyskuje na popularności, a dzięki hojności klienów firmy Dajar, możemy sprawić przyjemność bożonarodzeniowym spotkaniem coraz większej liczbie osób potrzebujących wsparcia. – komentuje Dorota Jezierska, wiceprezes Federacji Polskich Banków Żywności.

Wsparcie marki Ambition to ogromna pomoc dla Banków Żywności w całym kraju, które każdego dnia pomagają potrzebującym, wspierając lokalne ośrodki pomocy – domy dziecka, Domy Samotnej Matki, stowarzyszenia emerytów, noclegownie. Ratowana przez nie żywność trafia do rodzin, osób starszych, samotnych i chorych. W ubiegły m roku udało się w ten sposób przekazać aż 67 tys. ton jedzenia.

Współpraca Banków Żywności i marki Ambition oparta o akcję „Postaw talerz na święta” ma szczególny charakter. Jest bez wątpienia, wyjątkowym i bardzo potrzebnym przedsięwzięciem. Dlatego, także w tym roku, nie mogło zabraknąć firmy Dajar.  Dziękujemy wszystkim klientom, którzy dokonując zakupów w naszych sklepach wsparli akcję ”- powiedziała Aldona Koper – Dąbrowska, Członek Zarządu Dajar Sp. z o.o.

Foto: Pexels