Super Baby czyli kto?

12 października 2021 , , , , , ,

Kolejny zlot Super Babek za nami.
Zapraszamy na relację z tego wyjątkowego spotkania.

11 października br. w warszawskiej restauracji Florian Ogień i Woda odbyło się spotkanie kobiet pod hasłem SUPER BABY. Spotkania te odbywają się cyklicznie, lecz z powodu pandemii covid-19 było to pierwsze długo wyczekiwane spotkanie po 2-letniej przerwie.

Społeczność kobiet sukcesu

Ideą spotkań organizowanych przez Hannę Wnukiewicz-Bocheńską, wybitną restauratorkę, właścicielkę warszawskiej restauracji „Florian Ogień czy Woda” jest wzmacnianie społeczności kobiet, które prowadzą własne biznesy, są przedsiębiorczyniami lub artystkami, które własną pracą realizują marzenia i przede wszystkim są otwarte na dzielenie się swoimi doświadczeniami.

Hanna Wnukiewicz- Bocheńska w płaszczu z kolekcji Ewy Zbaraszewskiej

Cykliczne spotkania pod hasłem Super Baby umożliwiają kobietom wymianę myśli, wzajemne wsparcie oraz dają cenne poczucie przynależności do społeczności super kobiet. To one na czas spotkania zamieniają restaurację Florian w miejsce jeszcze bardziej pełne kobiecej radości, pozytywnej energii i zabawy. Nie brakuje nawet tańców!

Wymiana doświadczeń

Atrakcją ostatniego spotkania był recital muzyczny niezrównanej Lidii Stanisławskiej w roli gospodyni wieczoru. O zdrowym i witalnym życiu gościom opowiadała Mistrzyni Polski w TAI- CHI Ewa Mechelewska, a Iza Sidor opowiedziała, jak dbać o skórę w jesienne dni.

Wyjątkowo w spotkaniu wziął udział także mężczyzna – Bogdan Wawrzyńczyk, coach, psycholog, autor książki „Być kobietą”. Opowiedział o swojej nowej książce i przypomniał, dlaczego warto codziennie rano uśmiechnąć się do siebie.

Pokaz mody z udziałem super babek

Ewa Bardadin przekazała najnowsze trendy mody prosto z Włoch, a Ewa Zbaraszewska zaprezentowała swoją kolekcję płaszczy prosto z Berlina. Uwaga, modelkami były uczestniczki spotkania, które spontanicznie samodzielnie zrekrutowały się do pokazu i mało tego, doskonale sprawdziły się w roli modelek. Tyle pięknych kobiet w jednej sali przyprawiło o kolorowy zawrót głowy!

Na koniec znane przeboje do tańca zaśpiewały Justyna Jefremienko i Jolanta Jaszkowska.

W mojej opinii, to spotkania kobiet dzielnych, niezależnych i wolnych. Spotykają się tu kobiety sukcesu, które inspirują się nawzajem. Przy czym sukces rozumieją jako życiowe spełnienie zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Z każdego spotkania wychodzę naładowana pozytywną energią i już wyglądam kolejnego – mówi Małgorzata, uczestniczka spotkania.

Restauracja Florian zaprasza Panie wraz z przyjaciółkami na kolejne spotkania. Czekają na Was kieliszek powitalnego wina, słodkości, kawa i herbata  za cenę wstępu 50 zł/ gotówka. Informacje można śledzić na stronie FB