Szczoteczki na poprawę humoru

7 kwietnia 2022 , , , , , , , ,

Nie każdy dzień naszego życia będzie wyjątkowy, ale wiele poranków może takimi być, jeśli w łazience będzie czekać na nas ulubiona szczoteczka do zębów. A takie naprawdę istnieją!

Szczoteczka do zębów powinna być na tyle miękka i delikatna, na ile nasze dziąsła tego potrzebują. Chyba każdy zna to uczucie, gdy szczoteczka jest źle dobrana. Kiedy jest zbyt twarda, boleśnie rani dziąsła. To nie tylko zniechęca nas do mycia zębów, ale po prostu psuje humor już na początku dnia. Tak nie powinno być. Zważywszy, że każdy poranek zaczynamy od higieny jamy ustnej, szczoteczka powinna być przez nas zwyczajnie uwielbiana!

Czy lubisz swoją szczoteczkę do zębów?

Szczoteczki do zębów Curaprox to ergonomiczny kształt, szeroki wybór miękkości włosia, oraz dziesiątki wzorów i setki zestawów kolorystycznych. Cieszą oko, masują dziąsła i w połączeniu z dobrą pastą do zębów dbają o nasze zęby. To wszystko sprawia, że można je pokochać na długo.

Co nowego?

Nowa edycja szczoteczek manualnych Curaprox CS 5460 Different Days rozbudzi nasze zmysły, wprowadzi wiele radości i przypomni, że wszystkie dni mają inny kształt i kolor.

Nowość Curaprox

Słoweńska projektantka Veronika Burger, autorka tej specjalnej edycji, nie bez powodu oparła projekt na żywych i nowoczesnych kombinacjach kolorystycznych. Razem z Curaprox możesz rozkoszować się nowo zaczynającym dniem o poranku!

Za co ją pokochasz?

Szczoteczki Curaprox CS 5460 skradły już wiele serc. Za co Klienci je pokochali? Za idealne połączenie delikatności i skuteczności. Przede wszystkim są one niezrównanymi specjalistami do walki z płytką nazębną. Dzięki niezwykle miękkiemu włosiu CUREN® o średnicy 0,1 mm, model ten efektywnie czyści powierzchnię zębów pozostając równocześnie niezwykle delikatnym dla dziąseł. W połączeniu z techniką wykonywania małych kółeczek podczas mycia, ta delikatna szczoteczka idealnie pielęgnuje jamę ustną, nawet u osób dotkniętych paradontozą, chorobami dziąseł, z tendencją do krwawienia i opuchlizny, a także po zabiegach na przyzębiu. Dodatkowo, ośmiokątna rączka oraz lekko odchylona główka ułatwiają trzymanie jej pod właściwym kątem 45°.

Sugerowana cena Curaprox CS 5460 Different Days Curaprox (dwupak): 58,00 zł