Szczotkuj zęby w klimacie Disco lat 80′

8 września 2023 Uroda , , , , , , ,

Spektakularne fryzury, brokat i cekiny, spodnie dzwony i disco w tle. Taki właśnie był klimat lat 80-tych… nowa edycja limitowana szczoteczek manualnych Curaprox CS 5460 80’s to odzwierciedlenie atmosfery tamtej ery.

Szczoteczki CS 5460 z limitowanej edycji 80’s powstały w wyniku twórczej współpracy między marką Curaprox, a słowacką projektantką Michaelą Chmelíčkovą.

Michaela Chmelíčkova i jej inspiracja erą disco

Do stworzenia tego projektu zainspirowano się paletą żywych i krzykliwych kolorów oraz geometrycznymi kształtami. Wystarczy tylko spojrzeć na włosie szczoteczek ułożone w mozaikę wielobarwnych kropeczek, aby przenieść się myślami do lat 80-tych.

Ultramiękkie włókna dla delikatnych dziąseł

Ale CS 5460 to nie tylko przyciągające wzrok akcesorium do łazienki. To również najtwardszy przeciwnik płytki nazębnej. To właśnie 5460 ultramiękkich włókien Curen® tworzy niewiarygodnie gęstą i skuteczną powierzchnię czyszczącą. Kompaktowa główka o lekkim kącie nachylenia pozwala docierać do każdego zakamarka w jamie ustnej. Natomiast ośmiokątny uchwyt pomaga czyścić zęby pod właściwym kątem 45 stopni. Po wypróbowaniu szczoteczek Curaprox CS 5460 już nigdy nie zrezygnujesz z prawdziwego uczucia czystości.

Cena: 64,00 zł/ dwupak – 2 sztuki w opakowaniu

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

Podobne artykuły:

7 kwietnia 2022 | Anna

Szczoteczki na poprawę humoru

Uroda

Nie każdy dzień naszego życia będzie wyjątkowy, ale wiele poranków może takimi być, jeśli w łazience będzie czekać na nas ulubiona... Więcej →