Boskie kosmetyki, czyli jakie?

15 grudnia 2019 , , , , , ,

W dzisiejszym świecie masowej produkcji kosmetyków, te naturalne, prebiotyczne cieszą się uznaniem. Dlaczego? Bo w swoim składzie mają troskę o skórę.

A zatem boskie kosmetyki, czyli jakie? Tylko od marki BOSQIE, która oferuje naturalne prebiotyczne kosmetyki z organicznych surowców ziołowych, mineralnych i roślinnych. 

Foto: Ziołowa prebiotyczna sól do kąpieli nawilżająco-łagodząca


To co BOSQIE czerpie unikalne właściwości z natury, wykorzystuje ekologiczne składniki, które nie szkodzą środowisku i maja naturalną uzdrawiającą moc, dodatkowo ogranicza detergenty i chemiczne półprodukty, co zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa produktów. Marka BOSQIE wykorzystuje ziołolecznictwo. A moc ziół znana jest ludziom od tysiącleci. W dzisiejszym zabieganym świecie, zioła pozwalają zwyczajnie zwolnić na chwile i czerpać z ich bogactwa to, co najlepsze. Ziołowa herbata czy ziołowa kąpiel? A może obie naraz? Ty decydujesz.  

Foto: Gama produktów marki Bosqie

O skórze myślimy z wielką troską, dlatego proponujemy produkty dla niej przyjazne kosmetyki pielegnacyjne. Ich receptury opracowujemy tak, by nie podrażniały wrażliwej cery. Kładziemy duży nacisk na synergię działania składników, co zwiększa skuteczność produkowanych przez nas preparatów. Koncentrujemy się na jakości, bezpieczeństwie i skuteczności. Starannie opracowujemy każdy produkt. – mówi Katarzyna Lechowicz, właścicielka marki BOSQIE.

Foto: Naturalne oleje pielęgnacyjne Bosqie

Składniki pochodzą ze źródeł naturalnych, a tam, gdzie to możliwe, organicznych. W większości przypadków naturalny skład kształtuje się na poziomie 100%. Jesteśmy dumni z tworzenia kosmetyków przyjaznych nie tylko dla skóry, ale również dla środowiska. Co ważne, wszystkie nasze opakowania nadają się do recyklingu. – kontynuuje Katarzyna Lechowicz.

Foto: Prebiotyczna sól do kąpieli Dzikie kwiaty
Jeśli więc szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi kosmetyczne niespodzianki polecamy Ci markę Bosqie.
Boski efekt zaskoczenia, radości a potem czystej przyjemności gwarantowany!

Zajrzyj na www.bosqie.com

Podobne artykuły:

19 marca 2020 | Redakcja

Zioła w kosmetykach

Uroda

Poddaj się rytuałowi roślinnej i ziołowej pielęgnacji, a przekonasz się jak natura zatroszczy się o Twoją skórę.