Zimno? Czas na kubek termiczny, zawsze pod ręką.

18 grudnia 2019 , , ,

Zima, coraz chłodniej…Dobrze więc mieć przy sobie kubek termiczny z ulubioną kawą lub herbatą. Niezależnie, czy mówimy o osobie jeżdżącej w podróże służbowe, świeżo upieczonej mamie, czy babci, która uwielbia spędzać czas na swojej działce lub dziadku, który łowi ryby. Każda z tych osób z przyjemnością miałaby pod ręką swój ulubiony ciepły napój, zawsze i wszędzie. Kubek termiczny jest strzałem w dziesiątkę! Mamy na to dowody.

Foto: Pexels

Jaki kubek wybrać?

100% szczelności

Kubek tego typu powinien być niezawodny w każdej sytuacji. W domu, podczas spaceru po okolicznym parku, a także podczas podróż tych małych i tych dużych. Większość produktów dostępnych na rynku dają gwarancję szczelności w każdych warunkach, pozwalają również na automatyczne zamykanie się ustnika po puszczeniu przycisku. Idealny dla osoby aktywnej i zabieganej, takiej, która nie chce co sekundę sprawdzać czy nic nie zostało zalane.

Foto: Contigo

5 godzin ciepła

Możliwość napicia się ulubionej kawy podczas zabieganego dnia lub herbaty w trakcie górskiej wędrówki jest nieoceniona. Podstawą idealnego kubka jest długie trzymanie ciepła, jak w przypadku termosa. Warto więc poszukać takich modeli, które zapewnią idealną temperaturę napoju przez wiele godzin. Inaczej jego funkcja mija się z celem.

Zero waste

Konieczność dbania o nasze środowisko od wielu lat nie podlega dyskusji, a w ostatnim czasie co raz więcej osób zaczęło się decydować na ograniczenie plastiku oraz produktów jednorazowego użytku. Na fali zmian do własnego kubka można zamówić także napoje w większości kawiarni i restauracji, a nawet otrzymać zniżkę z tego tytułu. Czemu w takim razie mielibyśmy nie zdecydować się na używanie kubka wielorazowego użytku, skoro możemy tym ograniczyć nasz negatywny wpływ na planetę?

Foto: Contigo

Spersonalizowany design

Dostępność różnych wersji kubków sprawia, że nie tylko nie można przejść obok niego obojętnie, ale każdy znajdzie produkt z wzorem idealnie pasującym do osobowości i oczekiwań.  Warto dodać, że większość kubków jest niezwykle poręcznych i są dostosowane zarówno do damskiej jak i męskiej dłoni.

Oszczędność

Jeśli chcemy zacząć prowadzić oszczędny tryb życia musimy pożegnać się z kupnem produktów, które posłużą nam tylko przez moment. Postawy na rzeczy wykonane z dobrych materiałów. Aby podciągnąć nasz domowy budżet możemy również zweryfikować nasze codziennie wydatki. Kolejna kawa w swojej ulubionej kawiarni i wydanie ot tak kolejnych kilkunastu złotych? A może warto kupić jeden kubek, w którym sami będziemy przygotowywać swoje ulubione napoje „na wynos”. Wystarczy chwila i możemy zaoszczędzić bardzo fajną kwotę, a jeden porządny kubek będzie służył przez lata.

Święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem, a wraz z nimi pojawia się kwestia prezentów dla najbliższych. Trafienie z odpowiednim podarunkiem bywa trudne, ale są rzeczy, które nigdy nie są pudłem. Może więc warto postawić w tym roku na kubek?