Bezpiecznie i wygodnie w słońcu

3 sierpnia 2020 Uroda , , , , ,

Mały, poręczny i bardzo wygodny w użyciu – preparat z filtrem w postaci sticku możesz mieć zawsze przy sobie

Pexels

Stosując preparaty z filtrem UV możemy bezpiecznie zażywać kąpieli słonecznej (oczywiście w umiarkowany sposób). Należy jednak pamiętać, że aplikację kosmetyku powinno się co jakiś czas powtarzać. Szczególnie wtedy, gdy zażywamy kąpieli w wodzie czy uprawiamy sporty na świeżym powietrzu. Należy również pamiętać, że szczególnej ochrony wymagają znamiona, blizny, zmiany pigmentacyjne oraz tatuaże – zwłaszcza te świeże.

Dlatego wybierając się na długi spacer, na wycieczkę rowerową, spływ kajakowy itp. formy aktywności fizycznej, warto zawsze mieć pod ręką preparat ochronny, aby w razie potrzeby, móc go zastosować ponownie. 

Floslek

Ochronny Stick SPF 50+ to wodoodporny kosmetyk, który zapewnia bardzo wysoką punktową ochronę. Praktyczny sztyft pozwala na precyzyjną aplikację bezpośrednio na skórę, jest niezwykle wygodny w stosowaniu. Wystarczy delikatnie potrzeć miejsce, które chcemy zabezpieczyć i gotowe!

Nieduże opakowanie bez problemu zmieści się nawet w damskiej torebce, preparat możemy więc zawsze mieć pod ręką i zastosować w razie potrzeby.  Świetnie sprawdza się do ochrony miejsc szczególnie narażonych na działanie słońca, jak np. uszy, nos, okolice oczu. Oprócz filtrów zawiera witaminę E, która opóźnia procesy starzenia, masło Shea, oczyszczoną formę lanoliny i wosk carnauba, który ma właściwości emoliencyjne, działa nawilżająco i odżywia skórę.

Sugerowana cena produktu: 45,90 zł