Opalone ciało bez słońca

14 kwietnia 2021 , , ,

Słońce, tak jak wszystko, co zdrowe, w nadmiarze staje się trucizną… zwłaszcza po 50-tce.

Pexels

Kochamy słońce. Jest nam wszystkim potrzebne do życia, do poprawy nastroju, do naładowania się energią. Słoneczny dzień potrafi natychmiast poprawić nam samopoczucie.

Piękna, słoneczna pogoda i rosnące temperatury skłaniają nas, aby z szaf wyciągnąć zapomniane przez kilka miesięcy lekkie sukienki, szorty, krótkie spódnice, czy bluzki odsłaniające ramiona. Wyobrażenie o naszej naturalnie opalonej skórze, której odcień idealnie komponuje się z letnią garderobą nagle pryska, gdy w lustrze dostrzegamy nasze piękne lecz śnieżnobiałe nogi. Lubimy białą skórę, ale delikatnie muśnięta naturalnym bądź sztucznym słońcem, na pewno wszystkim amatorkom opalenizny skutecznie poprawi humor.

Sztuczne słońce

Jak sprawić, aby w krótkim czasie skóra nabrała naturalnej, złocistej opalenizny bez wystawiania jej na intensywne działanie promieni słonecznych?

Chcąc więc uzyskać ten efekt w krótkim czasie, nie warto ryzykować oparzeniem intensywnie eksponując skórę na działanie promieni słonecznych. Lepiej sięgnąć po kosmetyki brązujące, które szybko i skutecznie pomogą uzyskać nam efekt naturalnie opalonej skóry.

Nowa linia kosmetyków brązujących Lirene Perfect Tan

Nowa linia kosmetyków brązujących Lirene Perfect Tan to 7 produktów: rozświetlający krem do twarzy, krem do ciała i samoopalający żel do twarzy mus-pianka do twarzy i ciała, dwie pianki o różnej intensywności brązowienia oraz organiczna woda brązująca.

Kosmetyki te przeznaczone są do różnych odcieni skóry: bladej, jasnej, śniadej i ciemnej karnacji, dzięki czemu każda z nas może znaleźć wariant idealny dla siebie. Brązujące pianki do ciała i organiczna woda brązująca odpowiadają potrzebom osób aktywnym, uprawiającym sport, poszukującym samoopalacza, który nie zetrze się podczas ruchu i wysiłku.

Wegańskie formuły nowych kosmetyków oparte zostały na organicznej wodzie kokosowej i zawierają naturalne składniki nawilżające i odżywiające skórę. Odpowiednio dobrane zapachy skutecznie niwelują charakterystyczną woń samoopalacza, a delikatne – piankowe, musowe, żelowe, kremowe i wodne konsystencje stopniowo budują naturalną opaleniznę, bez smug i przebarwień.

Nowe kosmetyki brązujące Lirene Perfect Tan:

Rozświetlający złocisty krem do twarzy i ciała COCONUT SHINE Rekomendowana cena detaliczna: 26,99 / 150ml

Brązujący krem nawilżający do ciała z organiczną wodą kokosową MOCCA CREAM
Rekomendowana cena detaliczna: 24,99 / 190ml

Samoopalający żel do twarzy z organiczną wodą kokosową CARAMEL Rekomendowana cena detaliczna: 17,99 / 75ml

Samoopalający mus pianka do twarzy i ciała MACCHIATO Rekomendowana cena detaliczna: 23,99 / 150ml

Brązująca pianka do ciała z organiczną wodą kokosową ESPRESSO Rekomendowana cena detaliczna: 21,99 / 150ml

Brązująca pianka do ciała z organiczną wodą kokosową CAPPUCINO Rekomendowana cena detaliczna: 21,99 / 150ml

Organiczna woda brązująca do ciała COCONUT WATER
Rekomendowana cena detaliczna: 26,99 / 200ml

Podobne artykuły:

3 sierpnia 2020 | Redakcja

Bezpiecznie i wygodnie w słońcu

Uroda

Mały, poręczny i bardzo wygodny w użyciu - preparat z filtrem w postaci sticku możesz mieć zawsze przy sobie