Galaretka do laminacji włosów Jantar®

9 maja 2023 Uroda , , , ,

Marzysz o odżywieniu i regeneracji Twoich włosów z efektem połysku i wygładzenia? Już teraz możesz je spełnić, bez wychodzenia z domu!

Galaretka do laminacji włosów wzmocni i wygładzi pasma, ale również ochroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. To za sprawą połączenia niezwykle skutecznych składników: pielęgnującego ekstraktu z bursztynu, wegańskiej keratyny, protein pszenicznych oraz betainy i inuliny.

Foto: Jantar

Galaretka do laminacji włosów Jantar®

Kosmetyk został opracowany z myślą o włosach niesfornych i puszących się. W 92% natychmiast stają się one wygładzone, odżywione i pełne blasku*. Dzięki Galaretce do laminacji włosów pasma odzyskują zdrowy, piękny wygląd. Włosy wydają się grubsze i wyraźnie mocniejsze. Ponadto nie plączą się, przestają się puszyć i są łatwiejsze w układaniu. Receptura Galaretki jest w 100% wegańska, z kolei jej skład w 95% oparty jest na składnikach pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z bursztynu pielęgnuje włosy, wzmacnia i chroni. Wegańska keratyna regeneruje i odbudowuje uszkodzone włosy nadając im zdrowy wygląd. Proteiny pszeniczne wygładzają pasma, nadając im lekkość i blask. Natomiast betaina i inulina odpowiednio nawilżają oraz zmniejszają puszenie się włosów.

Sposób użycia: Galaretkę należy nałożyć na wilgotne włosy i pozostawić na 10-15 minut. Następnie spłukać letnią wodą i osuszyć włosy ręcznikiem. Stosować 1-2 razy w tygodniu.

*testy in vivo na grupie 25 osób.

Jantar® Galaretka do laminacji włosów: 21,99 zł/ 150 ml

Podobne artykuły:

11 czerwca 2021 | Redakcja

Pielęgnacja włosów wg Jagi Hupało

Uroda

Artishoq to nowa marka produktów do pielęgnacji włosów wprowadzona na rynek wspólnie z artystką fryzjerstwa Jagą Hupało.

23 lutego 2021 | Redakcja

Szampon zimową porą

Uroda

Niska temperatura na zewnątrz, wysoka w mieszkaniu, nie sprzyjają naszym włosom. Zmiany temperatur sprawiają że, stają się one suche i... Więcej →

9 marca 2020 | Redakcja

Glinka na głowie? O tak!

Uroda

Myjące głowę glinki to nowość rynkowa. Przeznaczone do pielęgnacji włosów wymagających rewitalizacji oraz zaspokojenia potrzeb skóry... Więcej →