Pielęgnacja włosów wg Jagi Hupało

11 czerwca 2021 Uroda ,

Artishoq to nowa marka produktów do pielęgnacji włosów wprowadzona na rynek wspólnie z artystką fryzjerstwa Jagą Hupało.

Foto: Artishoq i Jaga Hupało

Marka stworzona została dla kobiet, które pragną profesjonalizmu w domowym zaciszu. Podstawą kosmetyków Artishoq jest wyciąg z karczocha o silnych właściwościach wzmacniających i ochronnych, dzięki któremu włosy stają się bardziej wytrzymałe, błyszczące i zdyscyplinowane.

W linii Artishoq znajdziemy kremową kąpiel do włosów – szampon, który jednocześnie myje i pielęgnuje włosy oraz skórę głowy. Uzupełnieniem pielęgnacji są dwie odżywki: ekspresowa kuracja nawilżająca oraz ekspresowa kuracja chroniąca i utrwalająca kolor. Dla włosów bardziej wymagających regenerujący mus do włosów w formie maski oraz multifunkcyjna kuracja bez spłukiwania – serum które zawiera aż 10 drogocennych składników aktywnych: ekstrakt z karczocha, proteiny ryżowe, wyciąg z aloesu, naturalną betainę,  ekstrakt z borówek, wyciąg z kawioru,  oliwę z oliwek, witaminę E,  puder perłowy oraz prowitaminę B5.

Priorytetem w kreowaniu marki było zrozumienie potrzeb różnych kobiet. Chciałam stworzyć produkty, które wykorzystywałaby siłę płynącą z natury, lecz wzbogaconą o wiedzę, jaką dostarcza nam biotechnologia. Prace trwały prawie 5 lat, lecz w rezultacie udało nam się stworzyć produkty oparte na wyciągach pochodzenia naturalnego. Wybierając je kierowałam się udowodnioną skutecznością działania składników roślinnych. Znajdziecie je zarówno w składnikach aktywnych – to na przykład wiodący w linii ekstrakt z karczocha, z kawioru, sok aloesowy i pentawityna, ale również w surowcach bazowych i myjących  – mówi Jaga Hupało, wybitna ekspertka od włosów, stylistka fryzur i właścicielka pracowni Born To Create.

Produkty z linii Artishoq dostępne są od maja wyłącznie w sieci Rossmann.

Podobne artykuły:

9 maja 2023 | Anna

Galaretka do laminacji włosów Jantar®

Uroda

Galaretka do laminacji włosów wzmocni i wygładzi pasma, ale również ochroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

23 lutego 2021 | Redakcja

Szampon zimową porą

Uroda

Niska temperatura na zewnątrz, wysoka w mieszkaniu, nie sprzyjają naszym włosom. Zmiany temperatur sprawiają że, stają się one suche i... Więcej →

9 marca 2020 | Redakcja

Glinka na głowie? O tak!

Uroda

Myjące głowę glinki to nowość rynkowa. Przeznaczone do pielęgnacji włosów wymagających rewitalizacji oraz zaspokojenia potrzeb skóry... Więcej →