Kup bilet do kina

22 kwietnia 2020 , , , , , ,

#Wspieramykinapolskie. Ruszyła ogólnopolska akcja wspierająca działalność kin w czasie pandemii.

Wszystko, co złe, mija. Niedługo wyjdziemy z domów spragnieni rozrywki i powrotu do normalności. Choć obecna sytuacja jest dla kin wyjątkowo trudna, będą gotowe na ten moment, a na ich ekranach pojawią się długo wyczekiwane premiery.

O co chodzi w akcji?

Chodzi o e-bilety w przedsprzedaży, bezterminowe, do wykorzystania w przyszłości na dowolne seanse. Akcję zapoczątkowała i steruje nią instytucja wspierająca i ambasador kin lokalnych – firma KinAds.

„Chodziło nam o to, aby podtrzymać życie kinowe w kraju. Umożliwić naszym kinom – a jest ich prawie 330 – kontakt z widzami i podtrzymać więzi jakie łączą lokalne społeczności z ich ukochanymi kinami” – mówi Kinga Dołęga-Lesińska, prezeska KinAds.

Jak to działa?

Prosto i szybko. Wejdź na stronę www.wspieramy-kina.pl i wyszukaj swoje województwo, następnie sprawdź, czy na liście widnieje Twoje kino. Jeśli tak, kliknij i kup dowolna ilość biletów w atrakcyjnej cenie, które wykorzystasz wkrótce, gdy kino zostanie otwarte. Na podstawie zakupionego biletu „blank” wejdziesz na dowolny seans, w tym super premiery! Możesz w ten sposób zrobić komuś także urodzinowy prezent!

Zrób sobie niespodziankę na lepsze jutro. Kup bilet dziś, skorzystaj wkrótce. To takie proste!

Do zobaczenia w kinie!