Zorganizuj podróż do domu na Święta z carsharing

25 listopada 2021 , , , , , , ,

Świąteczne szaleństwo powoli nabiera tempa. Przed nami podróże na Święta do bliskich. Jedną z opcji transportu jest Panek Carsharing.

Jesteś kierowcą? Już dziś możesz zarezerwować wybrany pojazd w swojej okolicy i zaprosić do podróży znajomych.

Przed nami  grudzień i Święta Bożego Narodzenia, a to oznacza okres rodzinnych wizyt, powrotów do domów i odwiedzin u przyjaciół. Ten szczególny czas wiąże się z potrzebą przemieszczania się pomiędzy miastami. Obecnie nie każdy z nas czuje się komfortowo i bezpiecznie podróżując komunikacją zbiorową. Jeśli mamy psa lub kota, to podróż pociągiem czy autobusem wiążę się dla nich z dużym stresem. Te niedogodności możemy wyeliminować korzystając z usług carsharingu.

Wygodne i bezpieczne współdzielenie

Doskonałą alternatywą dla podróżujących na co dzień i w okresie świątecznym jest model współdzielenia samochodów. Pozwala on wygodnie i komfortowo dojechać np. z miasta, w którym studiujemy, do bliskich, którzy mieszkają w miejscowości na drugim końcu Polski. Flota Panek CarSharing to obecnie 2500 samochodów w 100 miastach naszego kraju. Oprócz opcji wypożyczenia pojazdu na kilkugodzinną podroż można skorzystać z opcji wynajmu na dobę, 3 dni a nawet na tydzień czy miesiąc. Pozwala to wygodnei bez ograniczeń przemieszczać się podczas świątecznego wypoczynku.    

Wystarczy telefon lub tablet, żeby w aplikacji wyszukać najbliższy pojazd i w dowolnym momencie z niego skorzystać. Nie musimy już ponosić kosztów ubezpieczenia własnego samochodu albo martwić się o zmianę opon, bo pojazdy są zawsze sprawne i gotowe do drogi. Modele, które czekają na ulicach nie są starsze niż dwa lata i przechodzą regularne przeglądy techniczne. Dzięki temu są zawsze w pełni bezpieczne.   

Dziel koszty i oszczędzaj

Zapraszając do podróży kilku znajomych koszty przejazdu można podzielić pomiędzy wszystkich pasażerów. Cena przejazdu jest określona jasno i wyświetla się w naszej aplikacji po skończonej jeździe. Oprócz tego, na życzenie, aplikacja obliczy szacowany koszt podroży z punktu a do punktu b przed wyruszeniem w drogę.

Warto pamiętać również, że przy współdzieleniu samochodów nie musimy martwić się o dodatkowe koszty paliwa. W pojazdach znajduje się dedykowana karta paliwowa, której używamy w razie potrzeby.

Korzystanie z usługi współdzielenia pojazdów jest bardzo proste. Samochody Panek CarSharing czekają na nas w wielu miastach m.in. w Katowicach, Olsztynie, ale również w niewielkim Ełku czy Mińsku Mazowieckim. W naszym telefonie, za pomocą aplikacji, rezerwujemy najbliższy interesujący nas pojazd. O dogodnej dla nas porze pakujemy nasze walizki do bagażnika i ruszamy w drogę.

Wcześniej należy jedynie sprawdzić, czy w miejscowości, do której podróżujemy możliwe są wypożyczenie i zwrot pojazdów. Jeśli taka możliwość istnieje to wystarczy zostawić samochód na dowolnym miejscu parkingowym i to wszystko.

Aby mieć pewność, że na pewno będziesz mógł skorzystać z samochodu w dniu wyjazdu dokonaj rezerwacji już dziś.

Czym jest carsharing

Carsharing, czyli współdzielenie pojazdów, jest ciekawą alternatywą nie tylko dla osób, które nie posiadają własnego samochodu. PANEK CarSharing to także rozwiązanie dla osób które dysponują własnym samochodem, ale w danej sytuacji potrzebują innego rodzaju pojazdu czy określonej funkcjonalności. To także rozwiązane dla osób, które lubią przejechać się tu i teraz” ciekawym autem bez konieczności jego zakupu.

Więcej informacji znaleźć można na www.panekcs.pl.

Czytaj także nasz artykuł Carsharing czyli wypożyczanie samochodu do jazdy miejskiej. Zanim uruchomisz aplikację, wiedz, że… | Fifty Up (50up.pl)

Podobne artykuły:

13 września 2019 | Tomasz

Carsharing czyli wypożyczanie samochodu do jazdy miejskiej. Zanim uruchomisz aplikację, wiedz, że…

Lifestyle, Masz prawo, Motoryzacja

Firmy ukrywają informacje o zasadach naprawy szkód w przypadku kolizji bądź wypadku na drodze. W popularnym carsharingu, by cieszyć się... Więcej →