Cafe Amor w warszawskiej kawiarni Mr Pancake

18 maja 2022 Uroda , , ,

Aby przeżyć niezwykłe doznania zapachowe i smakowe, odwiedź kawiarnię Mr Pancake przy ulicy Marszałkowskiej 17. Wyjątkowo zaaranżowana przestrzeń, atrakcje dla Klientów, a także dedykowane menu nawiązujące do wybranych zapachów z kolekcji Cacharel Yes I Am – to wszystko czeka na Ciebie już od 10 maja w wyjątkowej warszawskiej przestrzeni!

Dedykowane odważnym i niezależnym kobietom zapachy z kolekcji Yes I Am łączą w sobie tradycję i nowoczesność.  Ich wyróżnikiem są pełne namiętności nuty kwiatowo-owocowe i szlachetne składniki inspirowane kobiecością. Marka Cacharel zachęca do przeżycia niezwykłych doznań zapachowych oraz smakowych w przestrzeni inspirowanej kolekcją Yes I Am.  Odwiedź kawiarnię Mr Pancake, aby doświadczyć przygody Cafe Amor!

Kolekcja perfum Cacharel Yes I Am celebruje kobiecość. Zmysłowe nuty kwiatowo-owocowe prezentują się w zaskakujących odsłonach, tworząc apetyczne zapachy dedykowane wyjątkowym osobowościom. 

Nuty malin, mandarynki oraz bursztynu i jaśminu w Cacharel Yes I Am uzupełnione zostały przez pikantne tony, z kolei w Yes I am Delicious wyraźnie zaznaczone są czekoladowe akordy, które uzupełniają kompozycję zielonego kardamonu, mandarynki oraz płatków kwiatu pomarańczy i jaśminu.

Kolejna propozycja Yes I am Glorious to przepełniony światłem zapach o wykwintnej kompozycji owocowo-kremowej z wyraźnie wyczuwalnym nektarem z białej brzoskwini i zapachem białych kwiatów, który jest metaforą sukcesu i wiary w siebie.

Poza stworzeniem wyjątkowych kompozycji, marka Cacharel zadbała także o design flakonu, który inspirowany jest szminką, czyli najbardziej charakterystycznym kobiecym kosmetykiem. Podobnie jak sam zapach, także flakon może stać się Twoim niezbędnym dodatkiem!

Kolekcja Cacharel Yes I Am zawiera zapachy: Yes I Am EDP, Delicious, Glorious, Fabulous. Produkty dostępne są w sklepach Notino i na stronie internetowej www.notino.pl w formatach 75ml, 50ml, 30ml i 10ml.

***

Informacje o marce:

Francuskie perfumy Cacharel inspirują się czystą kobiecością. Ich wyróżnikiem są pełne namiętności nuty i szlachetne składniki, łączące w sobie tradycję i nowoczesność.

Założyciel marki Jean Bousquet był na początku zwykłym projektantem. Cacharel stał się jednym z pierwszych domów mody, które w latach 60-tych zaczęły prezentować kolekcje ready-to-wear jako alternatywę dla haute couture. Świeżymi modelami ubrań marka wyprzedziła swoje czasy nie tylko w świecie mody, do dziś udaje się jej to także w świecie perfum.

Zapachy Cacharel celebrują kobiecość i romantyzm, ukazując je w najróżniejszych postaciach – w legendarnym dziewczęcym zapachu Anaïs Anaïs, w namiętnej wodzie perfumowanej Cacharel Amor Amor lub też niezależnym Yes I Am. Każde perfumy Cacharel są pachnącym wyrazem któregoś z etapów kobiecego życia.